Нацкомфінпослуг удосконалить вимоги до якості активів страховиків

Відповідні норми передбачені у проекті нормативного акта, оприлюдненого Комісією.

Зокрема, це проект Розпорядження Нацкомфінпослуг «Про внесення змін до Положення про обов’язкові критерії і нормативи достатності капіталу та платоспроможності, ліквідності, прибутковості, якості активів та ризиковості операцій страховика».

Як зазначається у пояснювальній записці до документа, він спрямований на вдосконалення якості активів, покращення платоспроможності, підвищення рівня капіталізації та фінансової стабільності страховиків.

Проектом Розпорядження змінено порядок віднесення до суми прийнятних активів страховика такого активу, як нерухоме майно, набуте страховиком та/або дооцінене протягом поточного календарного року.

Також документом розширено перелік прийнятних активів страховика, які можуть бути включені до нормативу ризиковості операцій.

Більш детально – у проекті Розпорядження Нацкомфінпослуг «Про внесення змін до Положення про обов’язкові критерії і нормативи достатності капіталу та платоспроможності, ліквідності, прибутковості, якості активів та ризиковості операцій страховика»

Додати коментар

Увійти за допомогою: 

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: