Законодавство у сфері фінансового моніторингу приводиться до європейських стандартів
|Держфінмоніторинг, будучи виконавцем Плану дій із виконання Угоди про Асоціацію між Україною та ЄС, долучається до заходів із його реалізації, повідомляє прес-служба відомства.
Внаслідок спільної роботи Держфінмоніторингу та інших учасників системи протидії відмиванню коштів та фінансуванню тероризму продемонстровано прогрес у цій сфері, а саме:
– 6 грудня 2019 року Парламентом прийнято нову редакцію антилегалізаційного Закону, який вступає в силу 28 квітня поточного року;
– у грудні минулого року було презентовано результати проведення другої Національної оцінки ризиків, затверджено відповідний звіт, який доведено до відома усіх учасників системи, а також громадськості.
Станом на сьогодні Держфінмоніторингом підготовлено проект розпорядження Уряду про схвалення Стратегії розвитку системи антилегалізаційного стримування на період до 2022 року.
Зазначений проект є логічним продовженням заходів, які потрібно вжити усім учасникам системи з метою вдосконалення діючих механізмів, а також усунення ризиків, виявлених за результатами проведення другої Національної оцінки ризиків.
Голова Держфінмоніторингу Ігор ЧЕРКАСЬКИЙ зазначив: «Курс на європейську інтеграцію залишається незмінним для нашої роботи. І Держфінмоніторинг продовжуватиме вживати усіх заходів з метою приведення українського законодавства у сфері протидії відмиванню коштів та фінансуванню тероризму до європейських стандартів».
Повідомити про помилку
Текст, який буде надіслано нашим редакторам: