Держфінмоніторинг узагальнив законодавство

Відомство підготувало Збірку актів законодавства у сфері фінансового моніторингу. Про це повідомляє його прес-служба. При цьому зазначається, що Збірка була складена за підтримки Координатора проектів ОБСЄ в Україні та участі авторитетних фахівців й містить відповідні коментарі та роз’яснення.

 Збірка підготовлена шляхом узагальнення та систематизації чинних нормативно-правових актів у сфері фінансового моніторингу. У виданні містяться коментарі, наявні офіційні роз’яснення та історичні довідки щодо нормативно-правових актів для ефективного їх застосування у правозастосовній діяльності. Видання розраховано на працівників суб’єктів фінансового моніторингу, правоохоронних та судових органів, наукових працівників, а також викладачів, аспірантів, студентів вищих юридичних навчальних закладів і практикуючих юристів.

Голова Держфінмоніторингу Ігор Черкаський зазначив: «Представлений матеріал підтримує всіх учасників національної системи фінансового моніторингу (як з державного, так і з приватного секторів) в контексті професійної реалізації їхніх прав та інтересів, а також дотримання покладених зобов’язань».

Більш детально – у Збірці Держфінмоніторингу

Додати коментар

Увійти за допомогою: 

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: