Формування звітності учасниками фондового ринку спроститься

Формувати звітність на сайті Smida стане зручніше зі SMIDA XML Reports, повідомляє Агентство з розвитку інфраструктури фондового ринку України (АРІФРУ).

Вже зовсім скоро на сайті Smida буде реалізовано сучасний веб-застосунок для формування звітності учасниками фондового ринку – SMIDA XML Reports.

Електронний сервіс покликаний максимально спростити, зробити комфортним та легким процес формування звітності. За допомогою веб-застосунку емітенти легко зможуть сформувати річну, проміжну звітність та особливу інформацію відповідно до «Положення про розкриття інформації емітентами цінних паперів» для оприлюднення регульованої інформації від імені учасників фондового ринку та подання звітності до НКЦПФР.

У SMIDA XML Reports передбачено функціонал валідації веб-форми відповідно до схем звітів. Це дозволить уникнути помилок при складанні звіту: поля з помилками візуально виділяються на інтерфейсі і перешкоджають формуванню невалідного документа.

На першому етапі функціонал SMIDA XML Reports дозволить емітентам створювати звіти у форматі XML для звітування до НКЦПФР, а також у форматі PDF для розкриття на власному вебсайті.

У подальшому сервіс буде розширено можливостями складання будь-якої XML-звітності суб’єктів, що звітують до НКЦПФР. А сам «Кабінет інформаційних послуг» на сайті SMIDA буде доповнено новим розділом «Збережені звіти», що міститиме XML файли, завантажені або створені користувачем. Збережені звіти можна буде переглядати, редагувати та видаляти.

Додати коментар

Увійти за допомогою: 

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: