НБУ стимулює банки знижувати вартість онлайн розрахунків для клієнтів

Національний банк тимчасово скасував тарифи за платежі у Системі електронних платежів (СЕП) на період карантину, а також переніс строк запровадження роботи цієї системи у режимі 23/7. Про це повідомляє прес-служба регулятора.

Зокрема, протягом цього періоду Національний банк не стягуватиме з банків плату за здійснення розрахунків у системі. Зокрема, з 24 березня 2020 року скасовується діюча плата для банків за обробку електронних розрахункових документів та повідомлень у СЕП.

«Наш пріоритет в умовах карантину – дистанційність. Ми прагнемо, щоб безготівкові платежі були дешевшими, ніж готівкові, та вживаємо необхідні кроки у цьому напрямі. Ми рекомендуємо банкам діяти відповідно і знижувати вартість онлайн розрахунків для своїх клієнтів. Це наша спільна соціальна відповідальність та турбота про українців», – наголосив Заступник Голови НБУ Сергій ХОЛОД.

Відповідні норми ухвалені Постановою Правління НБУ від 20 березня 2020 року №36 «Про внесення змін до окремих тарифів на послуги (операції), що надаються (здійснюються) Національним банком України, та скасування постанови Правління Національного банку України від 27 грудня 2019 року №160».

Після припинення карантину Національний банк відновить тарифи за послуги, що надаються в СЕП, про що повідомлятиметься додатково.

У свою чергу перенос строку запровадження роботи СЕП НБУ у режимі 23/7 зумовлено розумінням труднощів, які виникли у персоналу банків y зв’язку із встановленням на території України карантину.

Новий регламент роботи СЕП буде запроваджено через 30 календарних днів із дня закінчення карантину. Національний банк повідомлятиме про це додатково.

Раніше НБУ планував перехід СЕП на розширений регламент роботи з 1 квітня 2020 року, що передбачало доступність системи для проведення міжбанківських платежів 23 години на добу 7 днів на тиждень.

Додати коментар

Увійти за допомогою: 

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: