До системи BankID НБУ підключився ще один банк

Ним став «Приватбанк», клієнти якого тепер зможуть отримати дистанційний доступ до фінансових, адміністративних та комерційних послуг через систему віддаленої ідентифікації BankID НБУ, йдеться на офіційній сторінці НБУ у Facebook.

«Для нас знаковою подією є приєднання до системи найбільшого банку України за кількістю клієнтів. Інтерес таких великих учасників банківського ринку свідчить, що Система BankID НБУ продовжує ефективно розвиватися. Водночас головним для нас є те, що кількість громадян та бізнесу, які зможуть скористатися перевагами дистанційної ідентифікації, суттєво зростає майже щомісяця», – прокоментував Директор Департаменту платіжних систем та інноваційного розвитку НБУ Олексій ШАБАН.

Він додав, що можливість дистанційної ідентифікації може бути актуальною у період запровадження карантину, оскільки дозволяє швидко та зручно отримувати різні послуги у віддаленому режимі, уникаючи масових контактів.

Слід нагадати, що зараз система налічує 33 учасника – 14 банків та 19 інших установ, які підтримують використання цього сервісу.

Додати коментар

Увійти за допомогою: 

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: