Аграрними розписками вже скористалися більше 1,5 тис. агровиробників

В Україні вже видано понад 3,4 тис. аграрних розписок на загальну суму, яка перевищила 23 млрд. грн. Про це повідомляє Національний прес-клуб «Українська перспектива».

Аграрні розписки в Україні були впроваджені ще у 2015 році з регіональним запуском у Полтавській області. Відтоді інструментом скористалися понад 1,5 тис. агровиробників по всій Україні, частина з яких вже запровадила аграрні розписки до стандартного інструментарію своїх підприємств і з сезону в сезон повторно використовує інструмент для залучення фінансування.

Важливу роль у розширенні доступу до фінансування для малих і середніх сільськогосподарських підприємств в Україні відіграє IFC. За підтримки Державного секретаріату Швейцарії з економічних питань (SECO) у 2015 році IFC розпочала п’ятирічну програму «Аграрні розписки в Україні», яка дозволить українським агровиробникам використовувати аграрні розписки, щоб отримати фінансування для поповнення обігового капіталу, придбання техніки, високоякісного насіння та інших виробничих ресурсів.

Додати коментар

Увійти за допомогою: 

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: