Парламенту рекомендують удосконалити законодавче регулювання аграрних розписок

Комітет ВРУ з питань фінансів, податкової та митної політики на своєму засіданні розглянув проект закону «Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо функціонування та обігу аграрних розписок». Про це повідомляє прес-служба НКЦПФР.

За результатами розгляду документа (реєстраційний №2805) вирішено рекомендувати Парламенту прийняти законопроект за основу та в цілому.

«Аграрні розписки успішно використовуються в Україні вже протягом п’яти років, вони допомогли залучити в аграрний сектор понад 25 мільярдів гривень. Спираючись на набутий досвід, був розроблений новий закон, який дозволить вийти на новий рівень використання цього фінансового інструменту і зробити його більш масовим. Закон не лише запроваджує аграрні розписки в електронному вигляді, а й робить процес їх випуску й обігу більш дешевим і швидким», – прокоментував Тимур ХРОМАЄВ, Голова НКЦПФР.

Розвиток цього фінансового інструменту багато років підтримує IFC, один з підрозділів Групи Світового банку, яка є найбільшим глобальним інститутом розвитку, діяльність якого сфокусована на підтримці приватного сектору на ринках, що формуються.

За інформацією IFC, загалом в Україні видано 3700 аграрних розписок на загальну суму 25 млрд. грн.

Додати коментар

Увійти за допомогою: 

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: