НКЦПФР удосконалить регулювання діяльності СРО на фондовому ринку

Регулятор оприлюднив проект Рішення «Про внесення змін до деяких нормативно-правових актів Національної комісії з цінних паперів та фондового ринку».

Його було розроблено Департаментом методології регулювання професійних учасників ринку цінних паперів відповідно до пункту 13 статті 8 Закону «Про державне регулювання ринку цінних паперів в Україні» з метою приведення нормативно-правових актів Комісії у відповідність до Закону від 12 вересня 2019 року №79-ІХ «Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо удосконалення функцій із державного регулювання ринків фінансових послуг».

Проектом Рішення передбачено внесення змін до Положення про об’єднання професійних учасників фондового ринку, затвердженого Рішенням НКЦПФР від 27 грудня 2012 року №1925 та Положення про порядок складання та подання інформації щодо діяльності саморегулівних організацій та об’єднань професійних учасників фондового ринку до Національної комісії з цінних паперів та фондового ринку, затвердженого Рішенням НКЦПФР від 06.08.2013 р. №1407.

Більш детально – у проекті Рішення НКЦПФР «Про внесення змін до деяких нормативно-правових актів Національної комісії з цінних паперів та фондового ринку»

Додати коментар

Увійти за допомогою: 

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: