Що приватизуватимуть у 2017 році

Фонд держмайна оприлюднив план-графік виставлення на продаж у 2017 році державних пакетів акцій.

Відповідний Наказ №132, за інформацією прес-служба ФДМУ, Фонд затвердив 30.01.2017 р. У ньому визначено план-графік, спосіб продажу, розмір пакету, що пропонуватиметься до продажу, та орієнтовний термін оголошення про продаж.

До плану-графіка на сьогодні включено 63 об’єкта, з них: 29 – пропонуватимуться до продажу за конкурсом; 28 – на фондовій біржі; 6 – на аукціоні.

Серед цих об’єктів:

– 12 бюджетоутворюючих, які пропонуватимуться до продажу за конкурсом або на аукціоні, в тому числі:

1) 5 контрольних пакетів акцій обленерго, що виставлятимуться на продаж після прийняття закону про ринок електричної енергії та запровадження RAB-тарифу;

2) ПАТ «Центренерго», який підлягатиме продажу на конкурсі із залученням радника за рішенням Уряду;

3) ПАТ «Сумихімпром», ПАТ «Запорізький виробничий алюмінієвий комбінат», ПрАТ «Президент-готель», щодо яких наразі здійснюються організаційні заходи із підготовки розпорядчих актів Фонду та Кабінету Міністрів;

4) ПАТ «Турбоатом» за окремим рішенням Уряду;

5) ПАТ «Одеський припортовий завод», щодо якого опрацьовуються шляхи відновлення його виробничої діяльності;

– 17 об’єктів, продаж яких матиме вплив на надходження коштів. Із них можна виокремити 6 пакетів розміром 25% акцій обленерго та 4 контрольні пакети акцій теплоелектроцентралей, підготовка до виставлення на продаж яких завершується або вже завершена.

У Фонді держмайна вважають, що продаж вищезазначених об’єктів дозволить залучити кошти до Державного бюджету України та забезпечити стабільну роботу і подальший розвиток підприємств. При цьому зазначається, що Фонд державного майна повністю готовий – технічно та кадрово – реалізувати продаж цих підприємств, який передусім залежить від злагодженої співпраці Кабінету Міністрів, Верховної Ради, ФДМУ та багатьох профільних міністерств і відомств.

Більш детально – у Наказі ФДМУ

 

Додати коментар

Увійти за допомогою: 

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: