Виплати відшкодувань вкладникам банків автоматизуються

Сім банків-агентів провели необхідні організаційно-технічні роботи для підключення і обміну даними за допомогою Автоматизованої системи виплат та пройшли всі тестування. Про це інформує прес-служба Фонду гарантування вкладів фізичних осіб.

Їхній перелік буде оприлюднений після укладення наступного тижня відповідних договорів з цими банками-агентами. Фонд гарантування проведе генерацію логінів та паролів для доступу банку-агента до промислового процесингового центру.

До введення у промислову експлуатацію Автоматизована система буде апробована в режимі виплат відшкодувань вкладникам окремих банків, що були віднесені до категорії неплатоспроможних у 2017 році. Після цього поступово буде здійснюватись переведення на нову систему проведення виплат вкладникам усіх інших неплатоспроможних банків.

Слід нагадати, що Автоматизована система виплат створена для того, щоб зробити максимально зручним процес отримання гарантованої суми вкладниками неплатоспроможних банків. Значно розширюється мережа пунктів виплат за рахунок того, що вкладник зможе обрати для отримання коштів відділення не одного банку, до якого Фонд направив Реєстр, а обирати серед усіх банків – агентів, що підключені до Системи.

Фонд гарантування зацікавлений у тому, щоб до Системи приєдналась якомога більша кількість банків, які відповідатимуть визначеним для банків-агентів критеріям.

Нормативно-правові акти Фонду, що дають можливість перейти до виплат за допомогою нової Автоматизованої системи, набули чинності 31 січня 2017 року.

 

Додати коментар

Увійти за допомогою: 

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: