Як здійснюватиметься облік програмних продуктів на фондовому ринку

НКЦПФР оприлюднила проект Рішення «Про внесення змін до Порядку ведення обліку програмних продуктів на фондовому ринку».

Документ розроблено з метою отримання актуальної інформації щодо стану розвитку інформаційних технологій на фондовому ринку України, для аналізу сучасних інформаційних рішень, які впроваджено та використовуються учасниками ринку в першу чергу для провадження професійної діяльності на фондовому ринку, виявлення існуючих перешкод на шляху впровадження інформаційних технологій при здійсненні професійної діяльності на фондовому ринку, застосування Internet-технологій в організації діяльності та забезпеченні мобільного управління. У Порядку враховано рекомендації, викладені у Директивах Європейського Парламенту та Ради, які стосуються ринків фінансових інструментів.

Нормативний акт визначає порядок подання до Національної комісії з цінних паперів та фондового ринку інформації про програмні продукти, які створено для використання на фондовому ринку, та/або які використовуються учасниками фондового ринку при здійсненні професійної діяльності, порядок внесення змін до інформації про такі програмні продукти та порядок ведення Комісією обліку програмних продуктів на фондовому ринку.

Більш детально – у проекті Рішення НКЦПФР «Про внесення змін до Порядку ведення обліку програмних продуктів на фондовому ринку»

Додати коментар

Увійти за допомогою: 

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: