Система довідників та класифікаторів НКЦПФР зазнає змін

Це передбачено проектом нормативного акта, оприлюдненого регулятором.

Йдеться про проект Рішення Комісії «Про затвердження Змін до Системи довідників та класифікаторів Національної комісії з цінних паперів та фондового ринку».

Ним, зокрема, передбачено, що до Довідника 12 «Види професійної діяльності на фондовому ринку» буде включено діяльність з торгівлі цінними паперами, діяльність з управління активами інституційних інвесторів, депозитарна діяльність, діяльність з організації торгівлі на фондовому ринку, клірингова діяльність, а також діяльність з адміністрування недержавних пенсійних фондів й діяльність з управління майном для фінансування об’єктів будівництва та/або здійснення операцій з нерухомістю.

Довідник 15 «Види договорів у діяльності з торгівлі цінними паперами» доповнюється новою позицією «Договір РЕПО».

Довідник 17 «Види інституційних інвесторів та накопичувальний пенсійний фонд» доповнюється двома позиціями – «фонд фінансування будівництва» та «фонд операцій з нерухомістю».

Також передбачається введення нового Довідника 52 «Види професійної діяльності на фондовому ринку – діяльності з управління активами інституційних інвесторів», до якого включатиметься діяльність з управління активами та діяльність з управління іпотечним покриттям.

Більш детально – у проекті Рішення НКЦПФР «Про затвердження Змін до Системи довідників та класифікаторів Національної комісії з цінних паперів та фондового ринку»

Додати коментар

Увійти за допомогою: 

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: