Нацбанк розглядатиме питання щодо ліцензування в режимі онлайн

Регулятор надає можливість дистанційно звертатися з питаннями щодо ліцензування.

Як повідомляє прес-служба НБУ, заявники чи потенційні заявники відтепер можуть звернутися до Національного банку із запитаннями щодо ліцензування банків, видачі ліцензій на переказ коштів у гривні без відкриття рахунків, на здійснення валютних операцій, на надання банкам послуг з інкасації чи із запитанням про реєстрацію учасників платіжного ринку.

На вебсайті НБУ з’явилася спеціальна форма «Запитати про ліцензування», де кожен бажаючий може звернутися до регулятора онлайн.

У зверненні потрібно вказати:

– інформацію про себе чи своїх представників (за наявності): прізвище, ім’я, по батькові/найменування, резидентність (для нерезидентів України), місце реєстрації чи місцезнаходження, контактний номер телефону та адресу електронної пошти;

– перелік питань;

– обґрунтування потреби в обговоренні;

– процес, якого стосується звернення. Наприклад, істотна участь у банку, видача ліцензії на переказ коштів у національній валюті без відкриття рахунків тощо;

– іншу інформацію за бажанням.

До звернення потрібно додати скановані копії документів щодо питання та документи, що підтверджують повноваження представників. Рекомендується також переглянути інформацію про здійснення комунікації у відповідній графі форми звернення.

Розглянувши звернення, представники Департаменту ліцензування зв’яжуться із заявником. Якщо для отримання відповідей необхідною буде зустріч, представники Національного банку повідомлять його про це, узгодивши дату, час та місце проведення.

Комунікації із заявниками відбуваються безоплатно в усній формі під час зустрічей в робочий час у приміщеннях Національного банку або через відеоконференцію.

Інформація, озвучена представниками Національного банку під час зустрічі, є виключно довідковою інформацією. Вона може бути використана заявником за його бажанням та на власний розсуд. Такі зустрічі не впливають на результати розгляду Національним банком документів, поданих заявником.

Додати коментар

Увійти за допомогою: 

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: