Як управителі ФФБ та ФОН подаватимуть адміністративні дані до НКЦПФР

НКЦПФР оприлюднила проект Рішення «Про затвердження Положення про порядок складання та подання адміністративних даних щодо діяльності управителів до Національної комісії з цінних паперів та фондового ринку».

Як зазначається у повідомленні про оприлюднення документа, він розроблений відповідно до законів «Про державне регулювання ринку цінних паперів в Україні», «Про фінансово-кредитні механізми і управління майном при будівництві житла та операціях з нерухомістю» та з метою приведення нормативно-правових актів у відповідність до вимог законодавства, а саме у відповідність до Закону «Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо удосконалення функцій із державного регулювання ринків фінансових послуг».

Так, останнім Законом внесено зміни до статті 4 Закону «Про державне регулювання ринку цінних паперів в Україні» в частині доповнення переліку видів професійної діяльності на ринку цінних паперів новим видом, зокрема діяльністю з управління майном для фінансування об’єктів будівництва та/або здійснення операцій з нерухомістю.

Відповідно до пункту 10 частини другої статті 7 Закону «Про державне регулювання ринку цінних паперів в Україні» Комісія встановлює порядок складання адміністративних даних учасників ринку цінних паперів відповідно до чинного законодавства України.

Таким чином, починаючи з 1 липня 2020 року, складання адміністративних даних щодо фінансових установ, які проваджують професійну діяльність на фондовому ринку – діяльність з управління майном для фінансування об’єктів будівництва та/або здійснення операцій з нерухомістю, а також подання адміністративних даних до НКЦПФР повинно здійснюватися в порядку, встановленому Комісією.

Більш детально – у проекті Рішення НКЦПФР «Про затвердження Положення про порядок складання та подання адміністративних даних щодо діяльності управителів до Національної комісії з цінних паперів та фондового ринку»

Додати коментар

Увійти за допомогою: 

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: