Парламенту пропонують усунути правову колізію у вимогах до статуту ТОВ

Це передбачено депутатським законопроектом, зареєстрованим у Верховній Раді.

Йдеться про проект закону «Про внесення змін до Господарського кодексу України щодо усунення правових колізій у вимогах до статуту товариств з обмеженою та додатковою відповідальністю» (реєстраційний №3497).

Як зазначається у пояснювальній записці до документа, його метою є вирішення існуючої колізії між Законом «Про товариства з обмеженою та додатковою відповідальністю» і Господарським кодексом України в частині обов’язкових вимог до статутів ТОВ і ТДВ.

Законопроектом пропонується:

– виключити з Господарського кодексу України положення про необхідність визначення у статуті часток учасників ТОВ і ТДВ;

– визначити, що перелік обов’язкових вимог до статутів ТОВ і ТДВ визначається виключно Законом «Про товариства з обмеженою та додатковою відповідальністю».

Прийняття цього законопроекту дозволить усунути законодавчу колізію, що безпосередньо стосується понад 684 тис. суб’єктів господарювання. Це сприятиме подальшому утвердженню принципу правової визначеності в підприємницькій діяльності та зменшить кількість проблем, з якими вимушений стикатись український бізнес у своїй повсякденній роботі.

Додати коментар

Увійти за допомогою: 

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: