Суму готівкових переказів, що здійснюється без супроводу ідентифікації платника, пропонують збільшити

Це передбачено депутатським законопроектом, який зареєстровано у Парламенті.

Йдеться про проект закону «Про внесення змін до статті 14 Закону України «Про запобігання та протидію легалізації (відмиванню) доходів, одержаних злочинним шляхом, фінансуванню тероризму та фінансуванню розповсюдження зброї масового знищення» щодо переказу коштів готівкою в межах України» (реєстраційний №3541).

Як зазначається у пояснювальній записці до документа, метою його прийняття є збільшення низького порогу готівкових переказів у межах України, що здійснюється без супроводу ідентифікації та верифікації платника.

Законопроектом передбачається викласти в новій редакції пункт 8 частини 18 статті 14 Закону «Про запобігання та протидію легалізації (відмиванню) доходів, одержаних злочинним шляхом, фінансуванню тероризму та фінансуванню розповсюдження зброї масового знищення», збільшивши суму переказу коштів готівкою в межах України, що здійснюється без супроводу ідентифікації та верифікації платника, до суми, еквівалентній 1 тис. євро за поточним офіційним обмінним курсом НБУ на дату здійснення правочину.

Додати коментар

Увійти за допомогою: 

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: