В Парламенті дали «зелене світло» для розвитку ринків капіталу та товарних ринків

Комітет ВРУ з питань фінансів, податкової та митної політики рекомендував до другого читання законопроект «Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо спрощення залучення інвестицій та запровадження нових фінансових інструментів». Про це повідомляє НКЦПФР на своїй офіційній сторінці у Facebook.

Законопроект (№2284) дає «зелене світло» для розвитку ринків капіталу та товарних ринків в Україні. Його розробка та підготовка до другого читання – це результат тривалої праці багатьох народних депутатів, фінансових і енергетичного регуляторів, учасників ринку та експертів задля ефективного та збалансованого функціонування ринків капіталу та організованих товарних ринків.

Розвинені ринки капіталу дозволять українським компаніям ефективно та з мінімальними витратами залучати капітал задля свого розвитку, а населенню – вигідно інвестувати кошти. Розвинені товарні ринки є основою для формування ринкових цін на енергетичну, аграрну продукцію тощо. Адже від прозорого формування ціни на енергоресурси залежить те, наскільки об’єктивна цифра буде стояти в платіжці за комунальні послуги у кожного українця.

Розвинені товарні ринки до того ж є основою для розвитку ринку похідних інструментів – деривативів, – які допомагають компаніям захищатися від цінових і валютних коливань.

Додати коментар

Увійти за допомогою: 

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: