ДІУ планує розширити дію програми «Житло у фінансовий лізинг»

За програмою фінансового лізингу Державною іпотечною установою придбано понад 1540 квартир, йдеться у повідомленні ДІУ.

У поточному році, станом на кінець травня 2020 року, за заявами поліцейських та рятувальників Державною іпотечною установою придбано 432 квартири для передачі їх на умовах фінансового лізингу.

Від початку реалізації Порядку забезпечення Державною іпотечною установою поліцейських та осіб рядового і начальницького складу служби цивільного захисту житлом на умовах фінансового лізингу, який затверджений Постановою Кабінету Міністрів України від 14 листопада 2018 року №1201, ДІУ задовольнила 1543 заяви даних категорій громадян України.

У розрізі областей найбільша кількість квартир, придбаних за заявами вищезазначених службовців, знаходиться у місті Києві та Київській області (365 квартир), Харківській (121), Рівненській (116), Одеській (83) та Волинській (79) областях.

Серед загальної кількості квартир, придбаних за програмою ДІУ «Житло у фінансовий лізинг», найбільш затребувані двокімнатні (41%) та однокімнатні (32%) квартири.

Прийнятий Порядок спрямований на поліпшення житлового забезпечення та соціального захисту поліцейських та осіб рядового і начальницького складу служби цивільного захисту.

ДІУ здійснює заходи для розширення дії програми по забезпеченню житлом на умовах фінансового лізингу на інші категорії державних службовців та відновлення функціонування ринку іпотечного кредитування.

Додати коментар

Увійти за допомогою: 

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: