Приватизація державних підприємств поступово відновлюється

Фонд держмайна підбив підсумки приватизації за весну 2020 року та поділився планами на найближчі місяці.

Зокрема, на своїй офіційній сторінці у Facebook ФДМУ зазначає, що 314 млн. грн. отримає Державний бюджет від продажу на відкритих аукціонах державного майна. Сума приватизаційних інвестицій зросла більш ніж удвічі відносно цього ж періоду (березень-травень) попереднього року.

Конкуренція – кількість зареєстрованих учасників – на онлайн-торгах зростає. Якщо навесні 2019 року за об’єкти приватизації боролися трохи більше двох осіб, то зараз цей показник зріс і становить 3,6 учасників/аукціон.

У середньому регіональні відділення Фонду держмайна щомісяця оголошують більше 100 аукціонів. Більший вибір об’єктів означає збільшення кількості потенційних інвесторів і, відповідно, надходжень до державної казни.

Послаблення карантину дає Фонду можливість поступово відновити приватизацію державних підприємств, яку тимчасово призупинили. Тож найближчим часом планується виставити на аукціони 2 пакети акцій («Мирогощанські аграрії» і «Хімтекстильмаш») і 2 єдині майнові комплекси держпідприємств («Радіореле» і «Орган з сертифікації автоматизованих та автоматичних систем управління та умов процесу перевезень на залізничному транспорті»).

Один коментар

Додати коментар

Увійти за допомогою: 

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: