З початку року ФДМУ повернув під державний контроль чотири великих підприємства

Фонд держмайна здійснює роботу щодо повернення контролю над державними активами, які роками експлуатували різні зацікавлені особи чи групи осіб. Про це повідомляється на офіційній сторінці Фонду у Facebook.

Протягом декількох місяців 2020 року ФДМУ вдалося повернути під державний контроль чотири потужних підприємства: Об’єднану гірничо-хімічну компанію, Одеський припортовий завод, Центренерго і Запорізький титаномагнієвий комбінат.

Як зазначається у повідомленні, замість того, щоб ефективно управляти заводами, укладаючи на вигідних для держави умовах контракти по поставці сировини чи виготовленні матеріалів, досить часто топ-менеджмент потужних державних компаній доводив їх до краху, банкрутства і величезних боргів.

Це умисне заподіяння шкоди чи банальне управлінське невігластво – вирішуватимуть правоохоронні органи, зауважують у ФДМУ. Зі свого боку Фонд послідовно працюватиме над покращенням умов для працівників, покращенням фінансових показників та підготовці підприємств до залучення інвестицій.

Додати коментар

Увійти за допомогою: 

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: