Нацкомфінпослуг удосконалила нормативну базу щодо ліцензування

Відповідні норми містяться у новому нормативному акті Комісії.

Зокрема, Нацкомфінпослуг повідомляє про набрання чинності з 2.06.2020 р. Розпорядженням від 09.04.2020 р. №654 «Про визнання таким, що втратило чинність, Розпорядження Державної комісії з регулювання ринків фінансових послуг України від 31 березня 2006 року №5555».

Розпорядження було розроблено з метою приведення нормативно-правових актів Нацкомфінпослуг у відповідність із Ліцензійними умовами провадження господарської діяльності з надання фінансових послуг (крім професійної діяльності на ринку цінних паперів), затвердженими Постановою Кабінету Міністрів України від 07.12.2016 р. №913.

Розпорядження передбачає удосконалення нормативно-правових актів Нацкомфінпослуг шляхом визнання таким, що втратило чинність, Розпорядження Державної комісії з регулювання ринків фінансових послуг України від 31.03.2006 р. №5555 «Про можливість надання юридичними особами – суб’єктами господарювання, які за своїм правовим статусом не є фінансовими установами, фінансових послуг з надання коштів у позику та надання поручительств».

Додати коментар

Увійти за допомогою: 

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: