Механізми фінмоніторингу на фондовому ринку приведуть у відповідність до нового законодавства

Відповідні норми передбачені у проекті нормативного акта, оприлюдненого НКЦПФР.

Йдеться про Рішення Комісії «Про затвердження Правил розгляду справ про порушення вимог законодавства щодо запобігання та протидії легалізації (відмиванню) доходів, одержаних злочинним шляхом, фінансуванню тероризму та фінансуванню розповсюдження зброї масового знищення та застосування заходів впливу».

Як зазначається у пояснювальній записці до документа, його розроблено відповідно до статті 18 розділу II, пункту 8 розділу X Закону «Про запобігання та протидію легалізації (відмиванню) доходів, одержаних злочинним шляхом, фінансуванню тероризму та фінансуванню розповсюдження зброї масового знищення» від 6.12.2019 р. №361-XI з метою вдосконалення процедури правозастосування у сфері запобігання та протидії легалізації (відмиванню) доходів, одержаних злочинним шляхом, фінансуванню тероризму та фінансуванню розповсюдження зброї масового знищення.

У зв’язку із набранням чинності зазначеним Законом, потребує приведення у відповідність до нього нормативно-правових актів НКЦПФР.

Враховуючи удосконалення та уточнення зазначеним Законом окремих норм законодавства щодо розгляду справ та застосування заходів впливу суб’єктами державного фінансового моніторингу у зв’язку із невиконанням (неналежним виконанням) суб’єктами первинного фінансового моніторингу вимог Закону, потребує приведення у відповідність до нього Правил розгляду справ про порушення вимог законодавства щодо запобігання та протидії легалізації (відмиванню) доходів, одержаних злочинним шляхом, або фінансуванню тероризму чи фінансуванню розповсюдження зброї масового знищення та застосування санкцій, затверджених Рішенням НКЦПФР від 11 грудня 2012 року №1766.

Більш детально – у проекті Рішення НКЦПФР «Про затвердження Правил розгляду справ про порушення вимог законодавства щодо запобігання та протидії легалізації (відмиванню) доходів, одержаних злочинним шляхом, фінансуванню тероризму та фінансуванню розповсюдження зброї масового знищення та застосування заходів впливу»

Додати коментар

Увійти за допомогою: 

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: