Як зміняться механізми приватизації

ФДМУ оприлюднив проект закону «Про внесення змін до деяких законодавчих актів України стосовно удосконалення державної політики управління та приватизації об’єктів державної і комунальної власності, а також інституційних засад діяльності Фонду державного майна України».

Як зазначається у повідомленні Фонду, законопроект оприлюднено після доопрацювання з урахуванням пропозицій заінтересованих органів державної влади.

Метою документа є пришвидшення приватизаційних процесів шляхом удосконалення інституційного механізму приватизації.

Проектом закону для посилення спроможності Фонду здійснювати покладені на нього функції викладається у новій редакції Закон «Про Фонд державного майна України». При цьому визначено статус Фонду, принципи, повноваження, структуру та організацію його діяльності.

Для пришвидшення і удосконалення процесів приватизації вносяться зміни до Господарського кодексу України, Цивільного процесуального кодексу України, Кодексу адміністративного судочинства України, Господарського процесуального кодексу України, Кримінального процесуального кодексу України, Кодексу України про адміністративні правопорушення, Кодексу України з процедур банкрутства, законів «Про приватизацію державного і комунального майна», «Про управління об’єктами державної власності», «Про акціонерні товариства», «Про передачу об’єктів державної та комунальної власності», «Про товариства з обмеженою та додатковою відповідальністю», інших актів законодавства.

Усі зміни до законодавства гармонізовані між собою і реалізують механізм пришвидшення, удосконалення, спрощення процедури приватизації.

Прийняття проекту закону дозволить прискорити приватизаційні процедури та збільшити надходження до Державного бюджету від приватизації державного майна.

Більш детально – у проекті закону «Про внесення змін до деяких законодавчих актів України стосовно удосконалення державної політики управління та приватизації об’єктів державної і комунальної власності, а також інституційних засад діяльності Фонду державного майна України»

Додати коментар

Увійти за допомогою: 

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: