Сума невиплачених коштів вкладникам неплатоспроможних банків становить 3 млрд. грн.

ФГВФО закликає усіх вкладників неплатоспроможних банків, які ще не отримали свої вклади у межах гарантованої суми, забрати свої гроші.

У повідомленні Фонду зазначається, що з 95 банків, які були передані в управління Фонду гарантування вкладів з 2014 року, уже завершено ліквідацію 45 банків. У решти банків теж уже завершується термін ліквідації.

«Фонд гарантування виплачує всі кошти виключно протягом процедури ліквідації. На сьогодні сума невиплачених коштів складає близько 3 млрд. грн. Будь-ласка, зверніться до банку-агента та отримайте таку гарантовану суму. Фондом постійно здійснюється резерв на виплату гарантованих сум та акумулюються такі кошти на рахунку Фонду. На сьогодні така сума складає близько 12 млрд. грн. і вона може бути використана винятково на відшкодування гарантованих виплат. І в тому числі там є сума, яку ви повинні отримати», – наголосила Заступник директора-розпорядника ФГВФО Наталія РУДУХА.

Починаючи з 2014 року, Фонд виплатив майже 90 млрд. грн. гарантованих виплат двом мільйонам вкладників і готовий виплатити решту. Для цього вкладнику неплатоспроможного банку достатньо звернутись до будь-якого з 11 банків-агентів.

Додати коментар

Увійти за допомогою: 

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: