НКЦПФР регламентує порядок подачі адміністративних даних управителями

Це передбачено проектом нормативного акта, опублікованого регулятором.

Йдеться про доопрацьований проект Рішення Комісії «Про затвердження Положення про порядок складання та подання адміністративних даних щодо діяльності управителів до Національної комісії з цінних паперів та фондового ринку», розроблений відповідно до законів «Про державне регулювання ринку цінних паперів в Україні» та «Про фінансово-кредитні механізми і управління майном при будівництві житла та операціях з нерухомістю» з метою приведення нормативно-правових актів у відповідність до Закону «Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо удосконалення функцій із державного регулювання ринків фінансових послуг».

Так, пунктом 2 частини 3 розділу І зазначеного Закону внесено зміни до статті 4 Закону «Про державне регулювання ринку цінних паперів в Україні», в частині доповнення переліку видів професійної діяльності на ринку цінних паперів новим видом, зокрема діяльністю з управління майном для фінансування об’єктів будівництва та/або здійснення операцій з нерухомістю.

Відповідно до пункту 10 частини другої статті 7 Закону «Про державне регулювання ринку цінних паперів в Україні» Комісія встановлює порядок складання адміністративних даних учасників ринку цінних паперів відповідно до чинного законодавства України.

Таким чином, починаючи з 1 липня 2020 року (дати введення в дію Закону), складання адміністративних даних щодо фінансових установ, які проваджують професійну діяльність на фондовому ринку – діяльність з управління майном для фінансування об’єктів будівництва та/або здійснення операцій з нерухомістю, а також подання адміністративних даних до Комісії повинно здійснюватися в порядку, встановленому Комісією.

Зазначений проект Рішення передбачає затвердження Положення про порядок складання та подання адміністративних даних щодо діяльності управителів до Національної комісії з цінних паперів та фондового ринку.

Проект було доопрацьовано з урахуванням зауважень та пропозицій від Асоціації фінансових інституцій та зауважень Міністерства цифрової трансформації України.

Більш детально – у проекті Рішення НКЦЦПФР «Про затвердження Положення про порядок складання та подання адміністративних даних щодо діяльності управителів до Національної комісії з цінних паперів та фондового ринку»

Додати коментар

Увійти за допомогою: 

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: