Як здійснюватиметься емісія та обіг сертифікатів фондів операцій з нерухомістю

НКЦПФР оприлюднила проект Рішення «Про затвердження Положення про порядок здійснення емісії сертифікатів фонду операцій з нерухомістю та їх обігу».

Як зазначається у пояснювальній записці до документа, його розроблено відповідно до норм законів «Про державне регулювання ринку цінних паперів в Україні», «Про цінні папери та фондовий ринок» та «Про фінансово-кредитні механізми і управління майном при будівництві житла та операціях з нерухомістю», з врахуванням норм Закону від «Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо удосконалення функцій із державного регулювання ринків фінансових послуг» з метою врегулювання порядку здійснення емісії сертифікатів фонду операцій з нерухомістю.

Зазначеним проектом Рішення передбачено затвердити Положення про порядок здійснення емісії сертифікатів ФОН та їх обігу, а також передбачається визнати таким, що втратило чинність, Рішення Комісії від 29.11.2016 р. №1174 «Про затвердження Положення про реєстрацію випуску сертифікатів фонду операцій з нерухомістю, проспекту емісії, звіту про результати розміщення сертифікатів фонду операцій з нерухомістю, погашення сертифікатів фонду операцій з нерухомістю та скасування реєстрації випуску» (із змінами).

Документ встановлює порядок здійснення емісії, обігу сертифікатів ФОН, реєстрації випуску сертифікатів ФОН, реєстрації випуску сертифікатів ФОН та затвердження проспекту сертифікатів ФОН, здійсненням публічної пропозиції, затвердження змін та/або доповнень до проспекту сертифікатів ФОН, погодження змін до рішення про емісію сертифікатів ФОН, реєстрації звіту про результати емісії сертифікатів ФОН в НКЦПФР, надання до Комісії звіту про результати викупу та скасування реєстрації випуску сертифікатів ФОН.

Більш детально – у проекті Рішення НКЦПФР «Про затвердження Положення про порядок здійснення емісії сертифікатів фонду операцій з нерухомістю та їх обігу»

Додати коментар

Увійти за допомогою: 

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: