НКЦПФР врегулює процедуру публічної пропозиції сертифікатів ФОН

Комісія розробила проект Рішення «Про затвердження Змін до Положення про здійснення публічної пропозиції цінних паперів».

Документ розроблено відповідно до норм законів «Про державне регулювання ринку цінних паперів в Україні», «Про цінні папери та фондовий ринок» та «Про фінансово-кредитні механізми і управління майном при будівництві житла та операціях з нерухомістю», з врахуванням норм Закону «Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо удосконалення функцій із державного регулювання ринків фінансових послуг» з метою врегулювання порядку здійснення публічної пропозиції сертифікатів фонду операцій з нерухомістю.

З метою приведення нормативно-правових актів Комісії до законодавства проектом Рішення передбачено внести зміни до Положення про здійснення публічної пропозиції цінних паперів, затвердженого Рішенням НКЦПФР від 21.06.2018 р. №424 в частині доповнення цього Положення нормами щодо здійснення публічної пропозиції сертифікатів ФОН.

Більш детально – у проекті Рішення НКЦПФР «Про затвердження Змін до Положення про здійснення публічної пропозиції цінних паперів»

Додати коментар

Увійти за допомогою: 

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: