Українці почали заощаджувати на оцінці майна

За п’ять місяців своєї роботи Сервіс внесення інформації до Єдиної бази даних звітів про оцінку зекономив громадянам України 270 млн. грн. Про це повідомив ФДМУ на своїй офіційній сторінці у Facebook.

Даний Сервіс було запроваджено з 1 лютого 2020 року. Він являє собою інформаційно-телекомунікаційну систему, яка забезпечує внесення суб’єктами оціночної діяльності (оцінювачами) інформації та документів до Єдиної бази даних звітів про оцінку з метою перевірки оціночної вартості об’єкта нерухомості.

Автентифікація суб’єкта оціночної діяльності (оцінювача), нотаріуса або особи, яка вчиняє дії щодо операції з відчуження об’єктів рухомого майна, відбувається з використанням кваліфікованих електронних довірчих послуг, користування сервісами з автоматичним обміном інформацією, доступ до яких здійснюється за допомогою мережі Інтернет.

У Фонді держмайна зазначають, що завдяки новому безкоштовному Сервісу внесення інформації до Єдиної бази даних звітів про оцінку вдалося не лише ліквідувати корупційні схеми, але й допомогти українцям заощадити.

Додати коментар

Увійти за допомогою: 

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: