Фонду держмайна допомагатиме Офіс сталих інвестицій

Фонд державного майна України провів онлайн спілкування експертів Офісу сталих Інвестицій з аудиторією мережі Facebook, повідомляє прес-служба ФДМУ.

Експерти розповіли про мету створення Офісу сталих інвестицій, його роль у системному реформуванні Фонду держмайна та про актуальні теми, пов’язані із залученням інвестицій через приватизацію.

За словами Керівника Офісу сталих інвестицій Олександри КУДРЯВЦЕВОЇ, ключовими завданнями проекту є впровадження сучасних методологій проектного та процесного управління, кваліфікована юридична експертиза та потужна аналітична підтримка Фонду держмайна на етапі його реформування.

Актуальність створення ОСІ виникла в умовах значного збільшення кількості проектів та їхніх масштабів у ФДМУ. Йдеться про безпрецедентну кількість об’єктів, переданих Фонду для подальшої приватизації, та виклики, пов’язані з карантином.

За сприяння донорських організацій, зокрема громадської організації Transparency International та USAID, Офіс сталих інвестицій забезпечує ефективне трансформування Фонду державного майна для здійснення амбітних цілей та завдань у найближчій перспективі.

Додати коментар

Увійти за допомогою: 

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: