Учасники фондового ринку зможуть формувати звіти щодо програмних продуктів на сайті SMIDA

В електронному сервісі SMIDA XML Reports на сайті smida.gov.ua реалізовано можливість формування звітів щодо спеціалізованих програмних продуктів, які створено для використання на фондовому ринку та/або які використовуються учасниками фондового ринку при здійсненні професійної діяльності.

Як зазначається у повідомленні АРІФРУ, для формування відповідного звіту необхідно: в розділі «Звітність» – пункті «Оберіть тип звіту та звітний період» – полі «Тип інформації» обрати варіант «Інформація про програмні продукти» і продовжити заповнювати звітну форму.

При цьому слід нагадати, що з 3.07.2020 р. набрало чинності Рішення НКЦПФР від 29.04.2020 р. №211 «Про внесення змін до Порядку ведення обліку програмних продуктів на фондовому ринку».

Порядок визначає процедуру подання до Комісії інформації про програмні продукти, які створено для використання на фондовому ринку, та/або які використовуються учасниками фондового ринку при здійсненні професійної діяльності, порядок внесення змін до інформації про такі програмні продукти та порядок ведення Комісією обліку програмних продуктів на фондовому ринку.

Відповідно до пункту 4 цього Рішення професійним учасникам фондового ринку у термін до 1.08.2020 р. необхідно подати інформацію про спеціалізовані програмні продукти до Комісії.

Відповідно до пункту 6 Порядку інформація про програмні продукти подається до Комісії в електронній формі у вигляді електронного документа відповідно до Положення про подання адміністративних даних та інформації, затвердженого Рішенням НКЦПФР від 13.05.2011 р. №492.

Опис розділів та схем XML файлів електронної форми інформації до Порядку ведення обліку програмних продуктів на фондовому ринку затверджений Наказом голови НКЦПФР від 2.07.2020 р. №76 «Щодо затвердження Опису розділів та схем ХМL файлів електронної форми інформації про програмний продукт відповідно до Порядку ведення обліку програмних продуктів на фондовому ринку».

Додати коментар

Увійти за допомогою: 

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: