Як НКЦПФР перевірятиме учасників фондового ринку

Комісія оприлюднила проект нормативного акта, який регламентуватиме ці питання.

Зокрема, це проект Рішення НКЦПФР «Про затвердження порядку проведення перевірок у сфері професійної діяльності на фондовому ринку (ринку цінних паперів) та діяльності у системі накопичувального пенсійного забезпечення», розроблений з урахуванням пропозицій та зауважень наданих під час оприлюднення Рішення Комісії від 29.04 2020 р. №207.

Так, Рішенням Комісії від 29.04.2020 р. №207 було схвалено проект Рішення «Про затвердження порядку проведення перевірок у сфері професійної діяльності на фондовому ринку (ринку цінних паперів) та діяльності у системі накопичувального пенсійного забезпечення».

  Під час оприлюднення проекту Рішення №207 надійшли коментарі, пропозиції та зауваження від ПАТ «Національний депозитарій України», Української асоціації інвестиційного бізнесу, ТОВ «КУА «Всесвіт», Української асоціації адміністраторів пенсійних фондів, Проекту USAID «Трансформація фінансового сектору».

Зауваження та пропозиції стосувались питань щодо суб’єктів перевірок, принципів та мети перевірок, періодичності планових перевірок, підстав для проведення перевірок, документів, за результатами перевірок, оскарження дій інспекційної групи та документів за результатами перевірок.

За результатами опрацювання зазначених пропозицій та зауважень підготовлено доопрацьований документ.

Більш детально – у проекті Рішення НКЦПФР «Про затвердження порядку проведення перевірок у сфері професійної діяльності на фондовому ринку (ринку цінних паперів) та діяльності у системі накопичувального пенсійного забезпечення»

Додати коментар

Увійти за допомогою: 

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: