Інвестиції в людський капітал набувають все більшої актуальності

Лише 16% бізнес-лідерів у світі та 4% в Україні планують суттєво збільшити інвестиції у перекваліфікацію персоналу впродовж наступних трьох років. Такими є результати десятого міжнародного дослідження компанії Deloitte «Human Capital Trends», які дозволять керівникам підготувати свої компанії до трансформації, переосмислити напрями роботи з персоналом та побудувати стійке лідерство у період постійних змін.

Цього року дослідження привернуло увагу рекордної кількості не лише HR-директорів, але й інших керівників вищої ланки, а Україна посіла четверте місце серед 119 країн світу за кількістю респондентів

Ключовими висновками дослідження є такі.

Нещодавня криза створила нагальну потребу в переосмисленні підходів до управління персоналом. Стає зрозумілим, що поки організації подвоювали інвестиції в технології протягом останніх десяти років, більшість із них інвестували недостатньо коштів у розробку стратегій адаптації працівників до нових робочих процесів.

Лише 17% респондентів спрямовують значні інвестиції у перекваліфікацію персоналу для підтримки стратегії впровадження технологій штучного інтелекту (ШІ) та лише 12% опитаних застосовують такі технології для заміни працівників інноваційними технологіями.

Коли зміни у складі працівників відбуваються з неймовірною швидкістю, лише 1 із 10 респондентів зазначає, що збирає аналітику про персонал в режимі реального часу.

85% респондентів у світі та 88% в Україні повідомляють, що взаємовідносини між працівником, роботодавцем та суспільством для створення цінності призводить до зростання етичних проблем. Однак лише 27% респондентів мають політики та процедури для вирішення відповідних проблем. В Україні таких респондентів – 38%.

Три чверті керівників сподіваються оновлювати навички та компетенції співробітників шляхом перекваліфікації, але лише 45% винагороджують працівників за розвиток нових навичок. Такою ж є ситуація і в Україні.

Попри те, що за даними Бюро статистики міністерства праці США цього року фрілансери, ймовірніше за все, становитимуть 43% зайнятого населення цієї країни, лише 45% респондентів готові або значною мірою готові залучати працівників альтернативних категорій для забезпечення потреб бізнесу ключовими компетенціями.

У поточному році необхідність сфокусуватися на людині підняла до рівня першочергових питання добробуту співробітників та почуття приналежності як головних напрямів роботи з персоналом.

26% респондентів не впевнені у здатності HR до ефективного керівництва, за якого HR міг би продемонструвати весь свій потенціал, допомагаючи організаціям адаптуватися до нової реальності, створеної кризою.

Більш детально – у дослідженні Deloitte «Human Capital Trends»

Додати коментар

Увійти за допомогою: 

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: