Фонд держмайна створив «Біблію приватизації»

Завдяки стандартизації процесів Фонд держмайна готовий забезпечити прозору приватизацію щойно переданих Урядом майже 200 підприємств, передає прес-служба ФДМУ.

Зокрема, Заступник Голови ФДМУ Тарас ЄЛЕЙКО заявив про готовність Фонду до проведення якісного процесу прозорої приватизації підприємств, які були передані Урядом в управління Фонду для подальшої приватизації.

У цьому контексті він розповів про створення збірника інструкцій та нормативно-правових документів щодо приватизації, який стандартизує та налаштовує роботу всіх органів приватизації – як центрального апарату Фонду, так і його регіональних відділень.

«Розроблений нами документ – це свого роду «Біблія приватизації». В ньому описані всі, до найменшої, деталі, які потрібно врахувати при виставленні кожного об’єкта на прозорі приватизаційні аукціони. Це допоможе стандартизувати нашу роботу та забезпечити швидку і прозору підготовку отриманих в управління Фонду об’єктів для залучення інвестицій», – пояснив Тарас Єлейко.

За його словами, процес приватизації складається з п’яти етапів: включення об’єкта до переліку приватизації, прийняття об’єкта до сфери управління Фонду, підготовка до приватизації, організація продажу та маркетинг.

«Для опису цих кроків ми розробили та прийняли 12 документів: регламенти, інструкції, правила. Вони дуже чітко і детально описують кожен крок у процесі приватизації. Тепер об’єкти по всій Україні будуть підготовлені до приватизації з максимальною якістю розкриття інформації для залучення інвестицій», – резюмував заступник Голови ФДМУ.

Зазначений збірник регулює абсолютно всі питання, що стосуються підготовки об’єктів до прозорої приватизації: починаючи від шаблонів наказів, і закінчуючи кутом нахилу камери при зйомці об’єкта для публікації його фото на сайті.

Додати коментар

Увійти за допомогою: 

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: