Строк подання для банків звіту про підзвітні рахунки перенесено

Про це інформує Незалежна асоціація банків України.

НАБУ раніше повідомляла про всебічні кроки, які здійснювала за професійної підтримки банків-членів, для комунікації з керівництвом держави, відповідних державних органів з метою перенесення строків звітування для звітних фінансових установ України за періоди 2014-2019 років до 31.12.2020 р. (направлено звернення Президенту України, двічі – КМУ, тричі – Міністерству фінансів України та ДПС).

У результаті позиція банківської спільноти була почута. Зокрема, 25.08.2020 р. на сайті Міністерства фінансів з’явилася інформаційна довідка щодо застосування положень закону США «Про податкові вимоги до іноземних рахунків» (FATCA). Аналогічна інформація 26.08.2020 р. оприлюднена на сайті ДПС.

Відповідно до зазначеної інформації, для ДПС України, яка є компетентним органом для цілей автоматичного обміну інформацією в рамках Угоди FATCA, строки подання до Служби внутрішніх доходів США звітів за 2019 податковий рік подовжено до 31 грудня 2020 року.

Зважаючи на те, що у Кодексі встановлений термін звітності для фінансових агентів, який забезпечує компетентному органу місячний термін для обробки та перевірки наданої інформації, кінцевий строк подання фінансовими агентами звіту про підзвітні рахунки подовжуються до 1 грудня 2020 року. Таким чином, строк подання для банків звіту про підзвітні рахунки перенесено.

Додати коментар

Увійти за допомогою: 

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: