Реалізація арештованого майна діджиталізувалася

Про це йшлося на конференції ДП «СЕТАМ» на тему: «Поточний стан ринку реалізації арештованого майна та шляхи його розвитку», співорганізатором якої виступила НАБУ, інформує прес-служба Асоціації.

Учасники конференції оцінили поточний стан ринку реалізації арештованого майна в Україні, у т. ч. результати реалізації арештованого майна державним підприємством «СЕТАМ» за період 2016-2020 років, розглянули міжнародний досвід у цій сфері, а також обмінялись власним баченням та напрацьованою практикою.

Виконавчий директор НАБУ Олена КОРОБКОВА розповіла про позитивні зміни, пов’язані із діджиталізацією ринку торгів та переконливі результати діяльності «СЕТАМ», які, зокрема, забезпечили для стягувачів зростання ціни на торгах на 10,9% і більше (раніше цей показник не перевищував 1%) та надходження до Державного бюджету майже 13 млрд. грн.

Представниками банків – членів НАБУ було презентовано такі питання, як «Ефективність примусової реалізації майна при стягненні боргу на користь банків» та «Практичні аспекти доцільності реалізації окремих видів предметів застави та іпотеки як майнового комплексу». Також власним досвідом з реалізації балансового майна банку інструментами електронних аукціонів поділилися представники державних банків.

Крім того, на конференції були обговорені останні зміни до порядку реалізації арештованого майна, які були прийняті Міністерством юстиції України та передбачають розділ функцій адміністратора та організатора в системі реалізації арештованого майна: «ProZorro.Продажі» стало адміністратором, а СЕТАМ – організатором.

Додати коментар

Увійти за допомогою: 

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: