Фахівців з фінансів та інвестицій вчитимуть етиці

Асоціація інвестиційних професіоналів CFA Society Ukraine запустила онлайн-курс «Етика фахівця з фінансів та інвестицій» на платформі EdEra. Курс складається із 8 модулів і є повністю безоплатним, йдеться у повідомленні CFA.

Для фінансової та інвестиційної сфери необхідна довіра. Етична поведінка та компетентність, у свою чергу, є фундаментом для її створення. Про це говорять результати опитування фахівців з фінансів, яке здійснила Асоціація CFA Society Ukraine.

Фінансисти стикаються з різними етичними дилемами майже щодня:

– Рекомендувати клієнту фінансову послугу, яка найкраще відповідає його потребам, чи ту, за яку фірма одержить найбільші комісійні?

– Чи не забрати базу клієнтів на нове місце роботи?

– Чи не показати напрацювання з поточного місця роботи на співбесіді з новим працедавцем?

«Те, що здається законним чи раціональним, не завжди є етичним. Україна страждає від тотального браку довіри, і саме професійна етика може допомогти хоч трошки виправити цю ситуацію. Етичне мислення дозволяє розпізнавати етичні дилеми, зважаючи на етичні стандарти професії, та діяти відповідно до них. Саме тому цей курс створений у форматі симулятора. Ми пропонуємо відчути себе фахівцем з інвестицій, який на різних етапах своєї кар’єри стикається з етичними дилемами різної складності. Впевнений, що вміння мислити етично дуже позитивно вплине на випускників курсу», – пояснює Олексій СОБОЛЕВ, Президент Асоціації інвестиційних професіоналів CFA Society Ukraine.

В основу курсу «Етика фахівця з фінансів та інвестицій» на EdEra покладені Кодекс етики та стандарти професійної поведінки CFA Institute. Слухачам курсу пропонується у форматі коротких діалогів детально розглянути ці стандарти та навчитися вирішувати етичні кейси різної складності.

Найкориснішим цей курс буде для:

– студентів економічних та фінансових факультетів, які бажають підготуватися до професійних викликів;

– тих, хто починає свою кар’єру та хоче завоювати високу репутацію;

– користувачів фінансових та інвестиційних послуг, які воліють краще розуміти якість цих послуг

«Україна пройшла декілька хвиль банкрутств банківських та фінансових установ. Коли ми оцінюємо причини, то бачимо, що значну роль у цих банкрутствах зіграла неетична поведінка їхніх керівників та засновників. Цей освітній курс розвиває етичне мислення, а отже, сприятиме розвитку культури доброчесності фінансових фахівців в Україні», – говорить Юлія ВІТКА, Заступник керівника Проекту USAID «Трансформація фінансового сектору».

Додати коментар

Увійти за допомогою: 

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: