Кількість оцінщиків державного та комунального майна зменшилась на 9%

Про це свідчать нові дані, оприлюднені Фондом держмайна.

Протягом першого півріччя спеціаліс­тами Фонду держмайна та його регіональних відділень, за даними автоматизованої підсистеми (АПС) «Рецензент», прорецензовано та надано висновки щодо 2291 звіту про оцінку державного майна, складеного суб’єктами оціночної діяльності. У першому півріччі 2019 року прорецензовано та надано висновки щодо 3134 звітів про оцінку державного майна, складених суб’єк­тами оціночної діяльності.

Упродовж звітного періоду на ринку оцінки державного майна, за даними АПС «Рецензент», працювали 503 суб’єкти оціночної діяльності – суб’єкти господарю­вання, які надавали Фонду та органам місце­вого самоврядування послуги з оцінки дер­жавного та комунального майна. Порівняно з відповідним періодом 2019 року (553) цей показник зменшився на 9,05%.

Відповідно до Порядку ведення єди­ної бази даних звітів про оцінку, затвер­дженого Наказом ФДМУ від 17 травня 2018 року №658, Фонд здійснює організаційне та методичне забезпечення ведення єдиної бази даних звітів про оцінку, яка містить внесену суб’єктами оціночної діяльності інформа­цію зі звітів про оцінку майна, складених для цілей оподаткування.

За час роботи в Єдиній базі зареєстро­вано 1111829 звітів, з яких 706531 перевірено нотаріусами. У першому півріччі 2020 року до Єдиної бази внесено інформацію з 276372 звітів, з них перевірено нотаріусами 174546 звітів (з ураху­ванням звітів, зареєстрованих у 2019 році).

Додати коментар

Увійти за допомогою: 

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: