В Україні впроваджуватимуться екологічні, соціальні та управлінські практики для корпоративного управління

Професійна асоціація корпоративного управління починає новий етап співпраці з IFC, йдеться у повідомленні ПАКУ.

З серпня 2020 року Асоціація почала працювати з Міжнародною фінансовою корпорацією (IFC), що входить до Групи Світового банку, над реалізацією Програми IFC «Сприяння інвестиціям через об’єднання екологічних, соціальних та управлінських стандартів» в Європі та Центральній Азії, що виконується у партнерстві зі Швейцарським державним секретаріатом з економічних справ SECO.

Нове партнерство підтримає зусилля IFC спрямовані на формування умов для більш стійкого розвитку компаній, пом’якшення ризиків і запобігання помилок в управлінні, а також кращого доступу до капіталу, стимулюючи економічне зростання і створення нових робочих місць. Ці дії стануть частиною місії і завдань ПАКУ по становленню належного корпоративного управління в Україні.

IFC є партером ПАКУ з 2013 року, підтримуючи організацію щорічних міжнародних форумів корпоративних директорів, беручи участь в реалізації програми професійного розвитку членів наглядових рад і рад директорів «Корпоративний директор», а також у інших заходах, спрямованих на забезпечення сталого розвитку українського бізнесу через впровадження найкращих практик корпоративного управління.

У рамках співпраці буде проведено низку заходів щодо впровадження належних екологічних, соціальних та управлінських практик (ESG) в діяльність компаній та в професійні стандарти фахівців з корпоративного управління. Планується проведення заходів із залученням провідних експертів та членів наглядових рад українських компаній, які зможуть поділитися своїми напрацюваннями роботи компанії під час кризи та успішними антикризовими заходами за безпосередньої участі корпоративних директорів.

Додати коментар

Увійти за допомогою: 

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: