У парламенті перейнялися фондовим ринком

Комітет з питань фінансової політики і банківської діяльності рекомендував Верховній Раді удосконалити механізми емісії та розкриття інформації на ринку цінних паперів.

Зокрема, як повідомляє прес-служба Парламенту, Комітет розглянув і рекомендував прийняти у першому читанні проект закону «Про внесення змін до деяких законодавчих актів України» (щодо розкриття інформації на фондовому ринку та вдосконалення порядку емісії цінних паперів та розширення можливостей для залучення капіталу) (реєстраційний №5592).

Документом пропонується вдосконалити порядок емісії цінних паперів, систему розкриття інформації на фондовому ринку, корпоративне управління в акціонерних товариствах, створити багатосторонню торговельну систему для поширення інформації про попит та пропозицію на фінансові інструменти та впорядкувати діяльність з надання інформаційних послуг на фондовому ринку.

Відповідні зміни пропонується внести до Цивільного, Господарського та Земельного кодексів, законів «Про цінні папери та фондовий ринок», «Про акціонерні товариства», «Про державне регулювання ринку цінних паперів в Україні», «Про банки і банківську діяльність» та деяких інших законів.

Під час обговорення зазначалося, що метою цих змін є підвищення прозорості фондового ринку та рівня корпоративного управління в акціонерних товариствах у відповідності до європейських практик та стандартів, що сприятиме захисту прав інвесторів та розширенню можливостей для залучення капіталу.

Додати коментар

Увійти за допомогою: 

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: