Обсяг нових угод на ринку лізингу зменшився

Асоціація «Українське об’єднання лізингодавців» підбила підсумки діяльності лізингових компаній за перше півріччя 2020 року.

Згідно з її даними, обсяг нових угод членів Асоціації у звітному періоді склав 8399 млн. грн. Це дорівнювало близько 48% від загального обсягу нових угод членів Асоціації минулого року.

Обсяг нових угод членів Асоціації у ІІ кварталі 2020 року склав 4140 млн. грн. Порівняно з І кварталом 2020 року обсяг нових угод за вартістю зменшився на 3%. Основна причина цьому – карантинні обмеження, введені у країні, що були найжорсткішими саме в ІІ кварталі.

Обсяг лізингового портфелю членів Асоціації на кінець першого півріччя 2020 року склав 19533 млн. грн. Загальний обсяг лізингового портфелю членів Асоціації зріс на 24% порівняно з кінцем 2019 року.

Найбільша частка в нових угодах (40%) протягом першого півріччя 2020 року належала колісному автотранспорту. 37% нових угод укладались членами Асоціації щодо сільськогосподарської техніки. Угоди щодо залізничної техніки склали 13% угод. Крім того, зросла частка спецтехніки, що склала 8%.

Додати коментар

Увійти за допомогою: 

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: