Мінцифри допоможе банкам діджиталізуватися

НАБУ та Мінцифри підписали Меморандум про взаємодію та співробітництво. 

Як зазначається у прес-релізі Асоціації, співпраця необхідна для об’єднання зусиль у вдосконаленні систем надання адміністративних та банківських послуг, електронних довірчих послуг та послуг з електронної ідентифікації.

Заступник Міністра цифрової трансформації Людмила РАБЧИНСЬКА під час підписання висловила надію, що Меморандум допоможе і пришвидшить взаємодію банківської спільноти з державними органами. Вона також зазначила: «Ми будуємо ефективну взаємодію між органами державної влади та банківською спільнотою для того, щоб зробити публічні послуги зручними й доступними для людей. Отже, першочерговим напрямом співпраці буде забезпечення можливості фізичних осіб укладати договори та відкривати рахунки в банках онлайн, із застосуванням надійних засобів ідентифікації особи та інструментів віддаленого кваліфікованого електронного підпису. Ми націлені на спільний результат – зручні та доступні сервіси для громадян та фінансових установ».

Меморандум передбачає такі напрями співпраці:

– запровадження інструментів дистанційної ідентифікації клієнтів банків;

– запровадження інструментів дистанційного укладення договорів з фізичними особами;

– запровадження інструментів віддаленого кваліфікованого електронного підпису;

– використання банками хмарних послуг та застосування технологій хмарних обчислень;

– розвиток інноваційних технологій у фінансовій сфері.

Зі свого боку Виконавчий директор НАБУ Олена КОРОБКОВА заявила, що ця співпраця є важливим кроком у реалізації спільних проектів та ефективної взаємодії банківської спільноти й органів державної влади у сфері цифрового розвитку.

Додати коментар

Увійти за допомогою: 

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: