В Україні з’явився посібник для інвесторів

Презентовано перший інвестиційний гайд для іноземних інвесторів, який стане основним джерелом інформації про можливості в Україні – «UkraineInvest Guide». Про це повідомляє Мінекономрозвитку.

Видання було створене UkraineInvest у співпраці з Апаратом Прем’єр-Міністра України, Міністерством розвитку економіки, торгівлі та сільського господарства України, Фондом державного майна України, обласними державними адміністраціями, міськими державними адміністраціями, проектами міжнародної технічної допомоги та бізнес-асоціаціями.

«З метою підвищення інвестиційної привабливості держави, залучення потенційних інвесторів та створення конкурентоспроможної економіки Урядом реалізується низка реформ. Це і земельна реформа, і проведення ефективних прозорих приватизаційних процесів, і створення системи державної підтримки значних інвестиційних проектів. Напрацювання офісу «UkraineInvest» і, зокрема презентація гайду, є частиною широкомасштабного процесу, спрямованого на посилення інвестиційного потенціалу України», – зазначив Міністр розвитку економіки, торгівлі та сільського господарства України Ігор ПЕТРАШКО.

«UkraineInvest Guide» включає аналітику та інвестиційні проекти в агропромисловому комплексі, енергетиці, промисловості, ІТ секторі, нерухомості та інфраструктурі. Крім того, інвестиційний гайд містить цільові інвестиційні програми, спрямовані на розвиток туризму, гірничодобувної промисловості, індустріальних парків, галузі поводження з відходами та імпортозаміщення, а також пріоритетні об’єкти приватизації.

«Залучення інвестицій в економіку України є пріоритетом для Уряду. Ключову роль у розвитку діалогу між державою та бізнес-спільнотою відіграє Урядовий офіс із залучення та підтримки інвестицій «UkraineInvest», який ініціював роботу над гайдом для промоції інвестиційного потенціалу України», – зауважив Міністр Кабінету Міністрів України Олег НЕМЧІНОВ.

«Щоб залучити інвесторів, необхідно забезпечити дві умови: рівні правила гри для всіх та прозорість приватизаційного процесу. Поряд із належною підготовкою підприємств до приватизації, забезпечення цих умов – у пріоритеті Фонду», – підкреслив Голова ФДМУ Дмитро СЕННИЧЕНКО.

«UkraineInvest Guide» стане відправною точкою для інвесторів, адже містить актуальну інформацію про потенціал України та аналітичні дані з різних галузей, а також промотує історії іноземних компаній, які вже успішно працюють у нашій країні», – зазначила Заступник керівника офісу Президента України Юлія КОВАЛІВ.

«Аби конкурувати за інвестиції на глобальному рівні, Україні потрібно застосовувати інноваційні підходи для промоції інвестиційного потенціалу. За ініціативи Прем’єр-Міністра України та спільно з Офісом Президента України команда UkraineInvest розпочала збір інвестиційних проектів – з-поміж 600 було обрано 60 найбільш привабливих. «UkraineInvest Guide» – це потужний інструмент для інформування іноземних інвесторів про ресурсний потенціал країни, інвестиційні проекти та зміни в регуляторній політиці», – повідомив Виконавчий директор UkraineInvest Сергій ЦІВКАЧ.

«UkraineInvest Guide» буде оновлюватися на щоквартальній основі, щоб забезпечити потребу інвесторів в актуальній інформації.

Додати коментар

Увійти за допомогою: 

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: