Для спеціально визначених суб’єктів первинного фінансового моніторингу розробили керівництво

Держфінмоніторинг підготував Керівництво з ризик-орієнтованого підходу для спеціально визначених суб’єктів первинного фінансового моніторингу. Про це повідомляє прес-служба відомства. Документ розроблено за сприяння Координатора проектів ОБСЄ в Україні, з урахуванням рекомендацій за результатами 5 раунду взаємної оцінки України Комітетом MONEYVAL, відповідно до Міжнародних стандартів та на основі кращих міжнародних практик. 

Метою Керівництва є надання рекомендацій та допомоги спеціально визначеним суб’єктам первинного фінансового моніторингу щодо кращого розуміння та ефективного виконання ними своїх зобов’язань відповідно до законодавства у сфері запобігання та протидії легалізації (відмиванню) доходів, одержаних злочинним шляхом, фінансуванню тероризму та фінансуванню розповсюдження зброї масового знищення.

Як наголосив Голова Держфінмоніторингу Ігор ЧЕРКАСЬКИЙ, розуміння суб’єктами первинного фінансового моніторингу ризиків відмивання коштів та фінансування тероризму і пов’язаних з ними факторів (загроз та вразливостей) надає змогу вживати більш ефективних і дієвих заходів з метою унеможливлення використання їх для відмивання злочинних доходів чи фінансування тероризму, що відіграє ключову роль у захисті національної фінансової системи та економіки.

Більш детально – у Керівництві з ризик-орієнтованого підходу для спеціально визначених суб’єктів первинного фінансового моніторингу

Додати коментар

Увійти за допомогою: 

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: