Розрахунковий центр розвиватиме ринок РЕПО

Про це йшлося на онлайн-конференції, присвяченій новому сервісу «РЕПО з контролем ризиків», яку провів Розрахунковий центр спільно з Незалежною асоціацією банків України та Професійною асоціацією учасників ринків капіталу та деривативів.

У ході неї було презентовано сервіс грошового ринку «РЕПО з контролем ризиків», де Розрахунковий центр виконуватиме функцію Центрального контрагента. Конференція виявила велику зацікавленість як професійних учасників фінансового ринку, так і споживачів фінансових послуг.

На заході було оголошено про створення Робочої групи з розвитку ринку РЕПО. Метою формування групи є представництво інтересів клієнтів Розрахункового центру, а також консультування і надання рекомендацій Правлінню РЦ щодо розвитку ринку РЕПО.

Як зазначають у Розрахунковому центрі, перед стартом проекту «РЕПО з контролем ризиків» РЦ дуже важливо почути думку учасників ринку щодо запропонованих засад функціонування цього ринку та параметрів системи управління ризиками. Після початку його функціонування – Робоча група буде розглядати шляхи подальшого розвитку проекту та формулювати пропозиції щодо умов проведення клірингу за договорами РЕПО, вдосконалення існуючих сервісів Розрахункового центру. Група формується зі складу клієнтів Розрахункового центру.

Додати коментар

Увійти за допомогою: 

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: