Що потрібно для старту великої приватизації

Дане питання обговорив Голова Фонду державного майна у ході онлайн зустрічі з народними депутатами України, які входять до Комітету Верховної Ради з питань економічного розвитку, повідомляє прес-служба ФДМУ. 

Зокрема, Дмитро СЕННИЧЕНКО акцентував увагу на важливості злагодженої та конструктивної співпраці для досягнення спільного результату, яким має стати зростання рівня економічного розвитку України.

Тому особливу увагу учасники зустрічі приділили обговоренню теми великої приватизації – об’єктів, вартість яких складає від 250 млн. грн.

«Для успішного старту великої приватизації Фонд державного майна має спершу дочекатися зняття законодавчої заборони на проведення аукціонів об’єктів великої приватизації. Ці правки мають бути якнайшвидше усунені, оскільки велика приватизація є одним із драйверів розвитку економіки. Не лише через одномоментні находження до бюджету, а й через сталі інвестиції та створення нових робочих місць»,– наголосив Дмитро Сенниченко.

Також учасники обговорили розроблений Фондом держмайна законопроект, який покращує та спрощує процеси для всіх учасників приватизації, а також забезпечує захист інтересів держави та інвесторів.

Додати коментар

Увійти за допомогою: 

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: