Відкритість ринків капіталу планують підвищити

YouControl та НКЦПФР підписали Меморандум про співпрацю партнерство, аби укріпити економічний правопорядок в Україні, інформує прес-служба Комісії. 

Сторони домовились про співпрацю для обміну досвідом та, насамперед, підвищення прозорості бізнес-середовища в Україні та зниження рівня шахрайств. Також це стане важливим кроком щодо розширення спектру інформаційних технологій, які державні установи використовують у своїй роботі.

«Ми раді початку співпраці з YouControl і сподіваємось, що спільними зусиллями сформуємо прозоре інформаційне середовище, що слугуватиме підвищенню відкритості українського ринку капіталу. Адже саме це є основою повноцінного та розвиненого ринку, що забезпечує належний захист інвестора», ‒ зазначив Голова НКЦПФР Тимур ХРОМАЄВ.

«НКЦПФР ‒ критично важливий орган для економічної безпеки України. Співпраця з ним дозволить нам зробити свій внесок у те, щоб якомога більше вітчизняного бізнесу працювало чесно і без «спокуси» використати свої доходи протизаконно. Сподіваємось, у результаті співпраці зможемо допомогти ринку вийти на рівень світового розуміння норм комплаєнсу та фінмоніторингу», ‒ запевнив Засновник та СЕО YouControl Сергій МІЛЬМАН.

Експерти компанії поділяться своєю експертизою із співробітниками НКЦПФР під час навчань, круглих столів та робочих груп. Окрім цього, планується спільна підготовка досліджень та аналітичних матеріалів. Зі свого боку НКЦПФР підготує рекомендації щодо вдосконалення системи YouControl за тими напрямами, де вона може бути корисною в боротьбі з економічними злочинами.

Додати коментар

Увійти за допомогою: 

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: