Новації щодо капіталу банків будуть додатково проаналізовані

Нещодавно відбулася онлайн-зустріч представників НАБУ, НБУ та банків, на якій обговорено питання введення новацій щодо капіталу в період карантинних заходів, інформує НАБУ.

Зокрема, питання щодо:

– строків впровадження коригування капіталу на непрофільні активи, які банки прийняли на баланс, значного навантаження на капітал мінімального розміру операційного ризику;

– введення з наступного року підвищеного коефіцієнту використання вагів ризику 150% для споживчого кредитування.

У ході обговорення банки звернули увагу на перешкоди, що заважають вчасному виконанню запровадженню новацій. Так, в умовах карантину банки стикнулись з обмеженнями щодо продажу нерухомого майна й не можуть вчасно реалізувати заставне майно відповідно до раніше затверджених планів. Окрім того, представники банківського сектору зазначили про необхідність перегляду підходів запровадження показника мінімального розміру операційного ризику.

НБУ підтвердив готовність додатково обговорити підняті на зустрічі питання, зокрема щодо можливого перегляду виключень з капіталу непрофільних активів в залежності від строків виникнення на балансі банку, поетапного введення розрахунку операційних ризиках до економічних нормативів.

Щодо введення з наступного року підвищеного коефіцієнту використання вагів ризику 150% для споживчого кредитування – НБУ погодився розглянути можливість коригування важелів ризику в залежності від ефективної ставки за наданими споживчими кредитами (розміру закладеного CostofRisk).

Регулятор повідомив, що питання, які були підняті на зустрічі, не можна назвати характерними для більшості банків України. За даними статистичних розрахунків, більша частина банків успішно впорається з поставленими задачами щодо розміру капіталу, але Нацбанк завжди готовий для конструктивного діалогу з банками.

Додати коментар

Увійти за допомогою: 

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: