Управління іпотечним покриттям стане складовою діяльності з управління активами

Відповідні норми передбачені проектом нормативного акта, оприлюдненого НКЦПФР.

Зокрема, це проект Рішення Комісії «Про внесення змін до Рішення Національної комісії з цінних паперів та фондового ринку від 6 серпня 2013 року №1414». Як зазначається у повідомленні про оприлюднення документа, він розроблений відповідно до законів «Про державне регулювання ринку цінних паперів в Україні», «Про цінні папери та фондовий ринок», «Про запобігання та протидію легалізації (відмиванню) доходів, одержаних злочинним шляхом, фінансуванню тероризму та фінансуванню розповсюдження зброї масового знищення» з метою приведення у відповідність до Закону «Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо удосконалення функцій із державного регулювання ринків фінансових послуг».

Зазначеним Законом внесено зміни, серед іншого, до частини першої статті 18 Закону «Про цінні папери та фондовий ринок», відповідно до яких діяльність з управління активами інституційних інвесторів включає діяльність з управління активами та діяльність з управління іпотечним покриттям.

Таким чином, виникла необхідність у розробці даного проекту задля приведення Положення про особливості здійснення діяльності з управління активами інституційних інвесторів, затвердженого Рішенням Комісії від 6 серпня 2013 року №1414 у відповідність до законодавства.

Більш детально – у проекті Рішення НКЦПФР «Про внесення змін до Рішення Національної комісії з цінних паперів та фондового ринку від 6 серпня 2013 року №1414»

Додати коментар

Увійти за допомогою: 

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: