На держпідприємствах впроваджуються принципи корпоративного управління ОЕСР

У Мінекономрозвитку обговорили питання корпоративного управління на державних підприємствах, інформує прес-служба Міністерства.

Зокрема, днями відбулось 35 засідання Робочої групи з питань державної власності та практик приватизації Організації економічного співробітництва та розвитку (ОЕСР) за участю представників Міністра розвитку економіки, торгівлі та сільського господарства України.

Присутнім було презентовано роботу Уряду щодо впровадження принципів корпоративного управління ОЕСР у державних компаніях.

«Для досягнення взірцевого рівня ефективності держпідприємств Україна продовжує впроваджувати стандарти Керівних принципів ОЕСР з корпоративного управління. Результати цієї роботи сприятимуть реформі корпоративного управління та підвищенню конкурентоспроможності державних компаній на міжнародних ринках», – зазначила Заступник Міністра розвитку економіки, торгівлі та сільського господарства України Світлана ПАНАІОТІДІ.

 Також учасники заходу обговорили ключові напрями реформи, зокрема приватизацію державних компаній, впровадження реформи корпоративного управління в топ-15 державних підприємств, затвердження політик власності та показників ефективності наглядових рад відповідних компаній, а також імплементацію в законодавство України сучасних міжнародних стандартів корпоративного управління.

Додати коментар

Увійти за допомогою: 

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: